Projekt na lipiec 2018

Uczniowie uczą uczniów

Aby sprostać wielu wyzwaniom i trzymać się Jezusa w czasie prześladowań, chrześcijanie w krajach buddyjskich muszą być umocnieni w wierze i zakorzenieni w Słowie Bożym. Open Doors zapewnia szkolenie liderom kościołów i grup, aby mogli pogłębić swoją wiarę i lepiej pomóc innym chrześcijanom chcącym być wiernymi Chrystusowi. Istnieją specjalne kursy szkoleniowe na przykład: do pracy z małymi grupami, rodzinami, kobietami lub z dziećmi i młodzieżą.

Zdjęcie: Młodzi ludzie z Myanmaru studiujący Biblię
Zdjęcie: Młodzi ludzie z Myanmaru studiujący Biblię

Tun* uczestniczył w takich szkoleniach. Dziś jest on jednym z nauczycieli i towarzyszył już ponad tysiącom chrześcijan na drodze do stania się uczniami. »Najlepiej jest widzieć jak zmienia się życie ludzi« – mówi. »Napełnia to moje życie radością, której nawet nie potrafię wyrazić słowami«. Ogromnie dziękujemy, że dzięki Waszemu wsparciu takie szkolenia będą mogły być kontynuowane!

»Zostałem pobłogosławiony i stałem się błogosławieństwem dla innych. Dziękujemy za wsparcie! Wasza praca i modlitwy nie pójdą na marne« - mówi Tun z Chin.

 

Bardzo prosimy, by przy dokonywaniu wpłat w tytule dopisać: „Projekt 07/2018“. 

 

Jeśli projekt ten zostanie w pełni sfinansowany, środki przekazane przez Państwa zostaną przekierowane do wsparcia podobnego projektu.