Projekt na październik 2017

Przygotowanie na prześladowanie

W kilku buddyjskich regionach ponownie wzrósł ucisk wobec chrześcijan. Jednocześnie coraz więcej buddystów decyduje się na życie z Jezusem. Najczęściej dotknięci prześladowaniem są chrześcijanie nawróceni z buddyzmu. Ważne jest, abyśmy razem udzielali im wsparcia. W pierwszej kolejności pomocą jest modlitwa.

Szkolenie dla prześladowanych chrześcijan w Sri Lance
Szkolenie dla prześladowanych chrześcijan w Sri Lance

 

Ponadto Open Doors prowadzi różne projekty, mające przygotować chrześcijan nawróconych z buddyzmu na prześladowanie. By również w trudnościach mogli pozostać wytrwali i ­wierni Panu. Bardzo istotne jest, aby stale poznawali Jezusa i byli wkorzenieni w Boże Słowo. Szczególnie dotyczy to liderów wzrastających wspólnot.

Poprzez swoje darowizny umożliwiacie nam prowadzenie biblijnych szkoleń oraz przygotowywanie materiałów, które mają umacniać liderów, aby mogli na podstawie Biblii przygotowywać kościoły na prześladowanie. Ogromnie dziękujemy, że uczestniczycie w naszej akcji darowiznami oraz modlitwą!

Bardzo prosimy, by przy dokonywaniu wpłat w tytule dopisać: „Projekt 10/2017“. 

Jeśli projekt ten zostanie w pełni sfinansowany, środki przekazane przez Państwa zostaną przesłane do wsparcia podobnej akcji.

Wesprzyj

Co miesiąc prezentujemy jeden z naszych projektów, które każdy chętny może współfinansować. Dzięki Twojemu wsparciu możemy zmienić życie wielu osób.