Projekt na wrzesień 2018

Nowe środki do życia

Prześladowania wielokrotnie doprowadzają chrześcijan do poważnych trudności w zapewnieniu bytu sobie i swojej rodzinie. Na przykład, kiedy chrześcijanie nawróceni z islamu są odrzucani przez rodzinę i ludność z wioski, często muszą zaczynać nowe życie. Kiedy mordowani są ojcowie rodzin, wdowy nagle muszą same opiekować się swoimi dziećmi. Może to być bardzo trudne, zwłaszcza w społeczeństwach, w których ludzie są w dużym stopniu zależni od środowiska rodzinnego oraz społecznego. 

Matthew uczestniczył w szkoleniu Open Doors na temat rolnictwa i zarządzania gospodarstwem
Matthew uczestniczył w szkoleniu Open Doors na temat rolnictwa i zarządzania gospodarstwem

Dlatego Open Doors realizuje projekty samopomocy,aby pomóc prześladowanym chrześcijanom zarabiać za życie. Obejmują one w szczególności kursy kształcenia zawodowego i inne kursy szkoleniowe, które uczą chrześcijan różnych umiejętności, dzięki którym mogą zarabiać pieniądze. Powinno to umożliwić im pozostanie w środowisku, w którym przebywają, tak aby w dalszym ciągu byli tam światłem i solą. Ogromnie dziękujemy za umożliwienie tej służby dzięki Waszemu wsparciu finansowemu!

Bardzo prosimy, by przy dokonywaniu wybrać z listy: „Projekt 09/2018“. 

 

Wesprzyj

 

Jeśli projekt ten zostanie w pełni sfinansowany, środki przekazane przez Państwa zostaną przekierowane do wsparcia podobnego projektu.

 

DZIĘKUJEMY ZA TWOJE WSPARCIE!

Prześladowania wielokrotnie doprowadzają chrześcijan do poważnych trudności w zapewnieniu bytu sobie i swojej rodzinie. Dlatego Open Doors realizuje projekty samopomocy,aby pomóc prześladowanym chrześcijanom zarabiać za życie.