WSPARCIE DLA CHRZEŚCIJAN NAWRÓCONYCH Z ISLAMU

Projekt na październik 2019 r.

Byli muzułmanie, którzy nawrócili się na chrześcijaństwo, często znajdują się pod ogromną presją swojego otoczenia. Kiedy ich rodzina dowiaduje się o zmianie wiary, grozi im prześladowanie – czasami wręcz śmierć. W wielu krajach chrześcijanie ryzykują życiem, kiedy mówią innym o swojej wierze lub biorą udział w spotkaniach kościoła.

Dostawa literatury chrześcijańskiej do lidera kościoła domowego w Azji Środkowej
Dostawa literatury chrześcijańskiej do lidera kościoła domowego w Azji Środkowej

Open Doors w różny sposób wspiera chrześcijan nawróconych z islamu w wielu krajach na całym świecie. W nagłych sytuacjach kryzysowych domy dla uchodźców oferują ochronę. Szkolenia zawodowe i inne projekty pomocowe dają chrześcijanom, którzy stracili środki do życia w wyniku zmiany wiary, nowe perspektywy na utrzymanie. Dystrybucja Pisma Świętego i literatury chrześcijańskiej oraz seminaria pomagają im jeszcze lepiej rozumieć Słowo Boże i stosować je w swoim życiu. Liderzy wspólnot otrzymują wsparcie i posilenie poprzez szkolenia i wypoczynek, który jest dla nich organizowany. Ta służba wśród chrześcijan nawróconych z islamu jest finansowana wyłącznie z darowizn. Będziemy ogromnie wdzięczni, jeśli weźmiesz w niej udział!

 

Bardzo prosimy, by przy dokonywaniu wpłat wybrać z listy: »Projekt miesięczny 10/2019«

Bardzo dziękujemy za wspieranie naszych projektów dedykowanych chrześcijanom z prześladowanego Kościoła!

 

Wesprzyj

 

Jeśli projekt ten zostanie w pełni sfinansowany, środki przekazane przez Państwa zostaną przekierowane do wsparcia podobnego projektu.