WSPARCIE DLA CHRZEŚCIJAN NAWRÓCONYCH Z ISLAMU

Byli muzułmanie, którzy nawrócili się na chrześcijaństwo, często znajdują się pod ogromną presją swojego otoczenia. Są jak kruche naczynia, które próbuje się zgnieść przez stalowe uściski imadła.Kiedy ich rodzina dowiaduje się o zmianie wiary, grozi im prześladowanie – czasami wręcz śmierć. W wielu krajach chrześcijanie ryzykują życiem, kiedy mówią innym o swojej wierze lub biorą udział w spotkaniach kościoła.

Dostawa literatury chrześcijańskiej do lidera kościoła domowego w Azji Środkowej
Zdjęcie:Dostawa literatury chrześcijańskiej do lidera kościoła domowego w Azji Środkowej

Open Doors w różny sposób wspiera chrześcijan nawróconych z islamu w wielu krajach na całym świecie. W nagłych sytuacjach kryzysowych domy dla uchodźców oferują ochronę. Szkolenia zawodowe i inne projekty pomocowe dają chrześcijanom, którzy stracili środki do życia w wyniku zmiany wiary, nowe perspektywy na utrzymanie. Dystrybucja Pisma Świętego i literatury chrześcijańskiej oraz seminaria pomagają im jeszcze lepiej rozumieć Słowo Boże i stosować je w swoim życiu. Liderzy wspólnot otrzymują wsparcie i posilenie poprzez szkolenia i wypoczynek, który jest dla nich organizowany. Ta służba wśród chrześcijan nawróconych z islamu jest finansowana wyłącznie z darowizn. Będziemy ogromnie wdzięczni, jeśli weźmiesz w niej udział!

 

Bardzo prosimy, by przy dokonywaniu wpłat wybrać z listy: »Projekt miesięczny 10/2019«

 

Bardzo dziękujemy za wspieranie naszych projektów dedykowanych chrześcijanom z prześladowanego Kościoła!

 

Wesprzyj

 

Jeśli projekt ten zostanie w pełni sfinansowany, środki przekazane przez Państwa zostaną przekierowane do wsparcia podobnego projektu.

 

Wszystkie pola są wymagane. E-mail będzie wysyłany za pośrednictwem programu pocztowego.