Wytrwanie w czasie ucisku

Wytrwanie w czasie ucisku

W CZASIE UCISKU

Każdy chrześcijanin musiał się mierzyć z cierpieniem i bólem w życiu osobistym. Każdorazowo są to bardzo trudne sytuacje, w których mimowolnie wielu chrześcijan zadaje pytanie, gdzie jest Bóg? Dlatego właśnie ja jestem ofiarą takich wydarzeń? Każda z tragedii może doprowadzić do zwątpienia i rozczarowania Bogiem. Dlatego powinniśmy się wzmacniać, aby móc przejść przez każde trudne zdarzenie, zachowując przy tym  wiarę.

 

Narzędzie, które w procesie wzmacniania się w wierze może być bardzo pomocne jest książka wydana staraniem Oficyny Wydawniczej Vocatio „Wytrwanie w czasie ucisku“. Jest to zestaw studiów Bożego Słowa, które są podstawą do organizowania seminariów „Silni w czasie burzy“ dla prześladowanych chrześcijan.

Jej wpływ miał nieoceniony wpływ na wile tysięcy chrześcijan na całym świecie. Oto kilka opinii liderów różnych wspólnot.

 

Pozbądź się lęku przed śmiercią, a staniesz się nieustraszony jako ewangelista. Lęk przed śmiercią jest korzeniem wszystkich lęków. Każdy chce iść do nieba, ale nikt nie chce umrzeć.
Komentarz w ramach dyskusji podczas seminarium „Silni w czasie burzy“ w Azji Środkowej

 

Czułem się pokonany w swojej służbie, ale Duch Święty wykorzystał seminarium „Silni w czasie burzy“, aby podnieść mnie na duchu.
Duchowny z Uzbekistanu.

Wytrwanie w czasie ucisku

 

Jak zamówić?

Książkę można zamówić jako cegiełkę wspierając tym samym działania Open Doors. Zamówienia można składać dzwoniąc pod nr tel. +48 (22) 250 16 70 lub wysyłając wiadomość na info@opendoors.pl.

Koszt cegiełki to 49,99 PLN.

Aktualnie realizowane projekty

Projekt na listopad 2020

Choć otaczają ich rajskie krajobrazy, życie chrześcijan na »Wybrzeżu Suahili«, w regionach nadmorskich i na wyspach Afryki Wschodniej od Kenii po Tanzanię i Mozambik , jest pełne trudu i smutku. Dołącz do dzieła pomocy właśnie im!

Projekt 10.2020

»Wielu chrześcijan z regionów górskich przyjęło wiarę dzięki audycjom radiowym. Nie mają możliwości pogłębiania swojej wiary. Aby wspierać nowonawróconych chrześcijan i szkolić liderów Open Doors wspiera podejmowane działania edukacyjne.