Kalendarz 2023

NIEZWYKŁE KALENDARZE OPEN DOORS NA 2023

WESPRZYJ OPEN DOORS POLSKA, A MY WYŚLEMY DO CIEBIE BEZPŁATNIE NASZ KALENDARZ

JUŻ SĄ! Kalendarze na rok 2023 z niezwykłymi obliczami osób prześladowanych za wiarę i biblijnymi cytatami.
Każdy kto chciałby otrzymać od nas BEZPŁATNIE kalendarz na rok 2023, może się z NAMI skontaktować już teraz!

CO ZROBIĆ ABY OTRZYMAĆ KALENDARZ?

Kalendarze rok 2023

Kalendarze na rok 2023 z obliczami prześladowanych chrześcijan, jakie co roku przygotowuje Open Doors Polska, są przeznaczone dla naszych Partnerów Modlitewnych, którzy są zaangażowani i żywo zainteresowani losem prześladowanych Braci i Sióstr na całym świecie. Jest to też forma PODZIĘKOWANIA za Wasz trud, wysiłek modlitewny, dobre słowo, a także wsparcie finansowe i materialne NASZYCH PROJEKTÓW. DZIĘKUJEMY, że jesteście z nami i że wspólne możemy świadczyć Dobrą Nowinę tym, którzy tego potrzebują i którzy czekają na nasza pomoc.

CO ZROBIĆ, ABY DOSTAĆ KALENDARZ?

  1. Wesprzyj nasze działania DOWOLNĄ kwotą. W tym celu możesz skorzystać z naszego formularza (KLIKNIJ TUTAJ) lub bezpośredni podając przelewem bankowym na dane podane na naszej stronie (KLIKNIJ TUTAJ).
  2. Pobierz potwierdzenie przelewu ze strony swojego banku i prześlij je nam na adres mailowy info@opendoors.pl w tytule wiadomości podając „Wsparcie działań - kalendarz 2023“.
    * Osoby, które wpłaciły lub wpłacają darowizny cyklicznie na nasze działania, również otrzymają BEZPŁATNY kalendarz wysyłając nam potwierdzenie jednej z dokonanych przez siebie wpłat.
  3. Prosimy o podanie w e-mailu danych do wysyłki kalendarza oraz numeru telefonu, który będziemy mogli przekazać kurierowi doręczającemu przesyłkę. 
  4. Po wypełnieniu punktów 1 - 3 nie pozostaje nam nic innego, jak poprosić o chwilę cierpliwości, abyśmy mogli spakować i nadać przesyłkę. Kurier doręczy ją tak szybko, jak będzie to możliwe.
  5. DZIĘKUJEMY za każde dobro, modlitwę i wsparcie materialne, jakie od Was otrzymujemy. Dzięki temu możemy w realny sposób pomagać prześladowanym chrześcijanom w różnych miejscach świata.
     

ZOBACZ TAKŻE

Wsparcie

Złamane drzewo, nikt nie dawał mu szans na przeżycie, aby wydało owoc. Lecz przyszedł ogrodnik, który je pielęgnował, podlewał, nawoził. Przyszedł dzień, gdy urosło i wydało mnóstwo owoców. To właśnie się dzieje, gdy wspieramy prześladowany Kościół. Choć złamany i słaby, to dzięki naszej miłości i Bożej opiece wyda owoc. Dziękujemy za wsparcie dla prześladowanych chrześcijan.

Modlitwa o chrześcijanina

Pierwszą rzeczą, o którą proszą nas prześladowani chrześcijanie, to modlitwa. Poprzez modlitwę, bardziej niż przez cokolwiek innego czują naszą miłość i wsparcie- możesz mieć w tym swój udział.