Projekt na wrzesień 2017

Chrześcijanie w Iraku i Syrii: Nowa Nadzieja

Od czasu rozpoczęcia walk w Syrii oraz Iraku Open Doors wspiera tamtejsze kościoły różnorodnymi projektami pomocy. Dzięki licznym darczyńcom z Polski, Niemiec i innych zachodnich krajów mogliśmy zapewnić przeżycie dziesiątkom tysięcy chrześcijan oraz duchowo wzmocnić ich kościoły.

Zdjęcie symboliczne
Zdjęcie symboliczne

Po tym jak IS zostało wyparte z Doliny Niniwy pragniemy razem z Wami w ciągu nadchodzących dwóch lat umożliwić powrót do ojczyzny 2000 rodzin chrześcijańskich. W Syrii w ciągu kolejnych trzech lat ma powstać 60 centrów nadziei, w których chrześcijanie otrzymają praktyczną i duchową pomoc, dzięki czemu będą w stanie docierać z Bożą miłością do potrzebujących.
Możecie przyczynić się do przeprowadzenia tego projektu, dzięki któremu chrześcijanie w Iraku i Syrii otrzymają nowe perspektywy na przyszłość w swojej ojczyźnie! Kościół będzie wzmocniony i zachęcony, by być solą i światłem w swoim otoczeniu. Ogromnie dziękujemy, że wstawiacie się po ich stronie!

Bardzo prosimy, by przy dokonywaniu wpłat w tytule dopisać: „Projekt 09/2017“.

Jeśli projekt ten zostanie w pełni sfinansowany, środki przekazane przez Państwa zostaną przesłane do wsparcia podobnej akcji.

Wesprzyj

Co miesiąc prezentujemy jeden z naszych projektów, które każdy chętny może współfinansować. Dzięki Twojemu wsparciu możemy zmienić życie wielu osób.